Menu Zamknij

Studio tworzenia stron internetowych Kodim

Web studio Kodim specjalizuje się w tworzeniu, modernizacji i promocji stron internetowych. Ponadto zespół profesjonalnych programistów z Kodim pomoże Ci stworzyć tożsamość firmy, a także unikalne rozwiązania graficzne, w tym animowane filmy oraz wcielić w życie pomysły innych autorów dotyczące Twojego zasobu. Będzie nam miło widzieć Cię jako naszego klienta!

Web studio Kodim pracuje dla Ciebie

Web studio Kodim - mistrz na rynku tworzenia witryn internetowych

Następnym krokiem jest projektowanie strony internetowej, które obejmuje szczegółowe opracowanie wizualnej prezentacji zasobu dla użytkowników. Tworzone są bloki, wybierany jest styl projektowania, czcionka, kolory, układ bloków funkcjonalnych i tekstowych. Z kolei programowanie sprawia, że ​​wybrany projekt jest funkcjonalny, przyciski są aktywne, a interfejs działa. Następnie strona jest wypełniana treścią i niezbędnymi informacjami w zależności od tematyki i cech promowanej marki, produktu lub usługi.

Jeśli Twoja strona już funkcjonuje, ale chcesz zwiększyć jej wydajność, możesz zdecydować się na jej redesign. Ta usługa przewiduje zmianę wizualnych bloków treści, dostosowanie układu tekstu, czcionek i innych szczegółów, co ma bezpośredni wpływ na zainteresowanie użytkowników i ruch na stronie. Moduły strony pozwalają na zaplanowanie rozmieszczenia informacji na stronie, rozwój interfejsu i design określają wygląd i wygodę korzystania z zasobu, programowanie i zmiana układu pozwalają uczynić stronę bardziej funkcjonalną, jak i dostosować działanie witryny do potrzeb użytkowników przed jej ostatecznym uruchomieniem.

Na wszystkich etapach pracy ze stroną wymagane jest profesjonalne podejście i specjalistyczna wiedza w każdym obszarze. Studio programistyczne Kodim nie tylko dokładnie zna funkcje realizacji wymienionych etapów, ale także pracuje z zasobami sieciowymi o dowolnej złożoności i objętości.

Nasze web studio oferuje także usługi w zakresie promocji stron internetowych

Celem promocji strony jest zwiększenie świadomości marki, pozyskanie nowych klientów, zwiększenie ilości i wielkości sprzedaży oraz ugruntowanie pewnej stabilnej pozycji na rynku. Lista działań promocyjnych obejmuje następujące etapy:

  • Praca z semantycznym rdzeniem zasobu web;
  • Zewnętrza optymalizacja strony;
  • Prawidłowe ustawienie reklam w popularnych wyszukiwarkach;
  • Budowanie strategii SMM i prowadzenie kampanii reklamowych.

Zanim zaczniesz promować swoją witrynę, nasze studio programistyczne wstępnie przeprowadzi szczegółową analizę bieżącej działalności strony oraz oceni zainteresowanie użytkowników i zgodność z popularnymi trendami. Strategia promocji jest kształtowana indywidualnie w każdym przypadku, biorąc pod uwagę aktualną pozycję serwisu w rankingu wyszukiwarek oraz obligatoryjnie uwzględniając skuteczność podejmowanych działań.

Promocja strony w Kodim prowadzona jest przez wykwalifikowanych specjalistów z zakresu marketingu internetowego, którzy dokładnie znają specyfikę pracy i konsekwentnie przeprowadzają wszystkie etapy promocji. Naszym klientom oferujemy skuteczną pomoc w promocji serwisu wyłącznie według indywidualnie opracowanego planu i w rozsądnych cenach.

Usługi projektantów ze web studia Kodim

Przyciąganie uwagi i wchodzenie w interakcję z odbiorcami docelowymi znajdują się na liście głównych zadań funkcjonowania każdej strony internetowej.

W tym celu specjaliści z Kodim tworzą i wykorzystują różnego rodzaju treści medialne, które muszą być odpowiednio zaplanowane i zaprezentowane użytkownikowi końcowemu. Mogą to być zarówno materiały fotograficzne, jak i materiały wideo: doodle i toonly wideo, grafika 3D, krótkie filmy w postaci prezentacji wizualnej. Najbardziej odpowiednie rozwiązanie warto wybrać w oparciu o specyfikę i funkcjonalność poszczególnych stron.

Należy łączyć różne rodzaje treści medialnych, tworząc w ten sposób oryginalną prezentację atrakcyjnych dla klientów informacji, co może prowadzić do działania, zamówienia lub zakupu. Studio tworzenia stron internetowych Kodim opracuje i wdroży wszelkiego rodzaju treści multimedialne, niezależnie od złożoności zlecenia. Nasze studio programistyczne prowadzi wszystkie prace etapami i w sposób ściśle indywidualny, a polityka cenowa ma na celu zapewnienie, że koszty ulepszenia strony nie będą dla Ciebie bardzo odczuwalne.

Разработка сайта RCBUD

Разработка сайта для строительной компании RC BUD rcbud.pl Какие велись работы? Разработка дизайн-макета Адаптивная верстка

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>