Menu Zamknij
сайт визитка

Strona wizytówka

Strona wizytówka to popularny rodzaj stron internetowych, a jej głównym celem jest krótkie przedstawienie Twojej firmy w sieci.

STRONA WIZYTÓWKA

od 750 zł

Zamówić
заказать сайт визитку

Strona wizytówka - szybki sposób na zaprezentowanie się w sieci!

Promocja firmy w Internecie i praca z nowymi odbiorcami zwykle zaczyna się od przygotowania strony wizytówki. Ten typ stron zakłada stosunkowo małą objętość i niewielką ilość podstron. Najczęściej jest to kilka prostych wizualnych stron internetowych, na których gromadzone są ogólne informacje o firmie i cechach jej działalności, o oferowanych produktach lub usługach, jak również wskazane są aktualne ceny i oferty specjalne.

Wielu klientów przyciąga nie tylko dostępność informacji, ale także możliwość prezentacji różnych treści w postaci schematów i obrazów. Strona wizytówka to także świetna możliwość zaprezentować zdjęcia tych osób, które będą świadczyć klientowi usługę lub produkować dla niego towary. Uważa się, że posiadanie takiej strony jest jedną z dróg zachęcenia jednorazowych klientów do stałej współpracy. Wizualna prezentacja oraz możliwość obejrzenia zdjęć tych, którzy zapewnią klientom konkretną usługę lub sprzedadzą towar, to dobra motywacja do podjęcia pozytywnej decyzji o współpracy.

Co zawiera strona wizytówka?

Na stronie głównej takiej witryny zamieszcza się podstawowe rodzaje oferowanych produktów lub usług.

Strona wizytówka powinna zawierać dane kontaktowe, aby potencjalni klienci mogli w dowolnym momencie rozpocząć współpracę lub zasięgnąć porady.

Na osobnej stronie podawane są adresy, numery telefonów, adresy e-mail i schematy dojazdu do firmy właściciela strony. Można także zamieścić informacje o kierownictwie firmy i managerach bezpośrednio współpracujących z klientami, łącznie z nazwiskami i zdjęciami konkretnych osób. Dla firm zlokalizowanych w dużych miastach ważna jest możliwość zaprezentowania na stronie mapy z dojazdem.

Dołączenie modułu opinii lub czatu online na stronie dla wygody użytkowników również będzie korzystnym rozwiązaniem.

Zamów stronę wizytówkę

Strona wizytówka pozwala zwięźle i dokładnie przedstawić niezbędne dane w wygodnym formacie – po uruchomieniu witryna nie zajmuje dużo miejsca, nie wymaga stałej konserwacji ani serwisu, ogranicza ją jedynie konieczność śledzenia dostępności na niej wyłącznie aktualnych informacji, zmieniania na bieżąco adresów i numerów telefonów, jeśli jest to potrzebne. Obecnie jest to jeden z najwygodniejszych i najskuteczniejszych sposobów prezentacji wszelkiego rodzaju działalności przedsiębiorczej. Przykład strony wizytówki znajdziesz tutaj. тут.

W zdecydowanej większości przypadków, aby zaprezentować firmę wystarczy zamówić jednostronicową stronę wizytówkę o prostej strukturze, gdzie główny nacisk powinien być położony na dostępność i trafność informacji. Można jednak użyć też wersji wielostronicowej.

Kodim.pl proponuje możliwie najszybsze stworzenie strony wizytówki i uzyskanie w pełni funkcjonalnej strony internetowej przygotowanej do promocji Twojej firmy – z indywidualnym projektem i treścią sprzedażową.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>