Menu Zamknij
Animacje reklamowe

Animacje reklamowe

Elementy animowane są opłacalnym rozwiązaniem w prezentacji absolutnie wszelkich nowoczesnych towarów i usług, ponieważ obecnie użytkownicy otrzymują większość informacji w sposób wizualny.

ANIMACJE REKLAMOWE

od 1250 zł

Zamówić
reklama animowana

Nie wiesz, na jaki rodzaj treści wideo się zdecydować? Pomożemy Ci w tym!

Tworzenie animacji reklamowych dla strony

Promocja strony to złożony i kompleksowy proces, który można skutecznie i we właściwym kierunku przeprowadzić tylko przy profesjonalnej pomocy doświadczonych specjalistów. Ważną rolę w promocji odgrywa sposób prezentowania informacji konsumentom końcowym, dlatego stworzenie filmów animacyjnych do serwisu pozwoli ciekawie i efektywnie zaprezentować oferowane towary lub usługi.

Reklamę animowaną należy szczegółowo przemyśleć i umieścić na stronie zgodnie z jej podstawowymi celami, uwzględniając zainteresowania odbiorców docelowych.

W niektórych przypadkach dozwolone jest używanie kilku rodzajów reklam animowanych o różnych zakładkach strony.

Niezależnie od wybranego rodzaju animacji reklamowych, należy zadbać o to, aby informacje były zrozumiałe dla użytkownika, dostępne do bezpłatnego przeglądania, pozostawały w zgodzie z prawdą, były istotne, jasno określone, przemyślane, uporządkowane.

Do tworzenia specyficznych form treści medialnych, którymi są animacje reklamowe, zdecydowanie warto skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów z Kodim.pl

Tworzenie filmów animowanych różnego typu

Filmy animowane w Toonly

Filmy animowane w Toonly

Toonly wideo to taki sam film animowany, co doodle wideo, ale całkowicie kolorowy, co pozwala na wizualizację reklamy w formie filmu objaśniającego z pełną przemyślaną fabułą. Ponadto przystępna i łatwa forma prezentacji takich filmów przyciąga niezmiennie dużą liczbę odwiedzających. Co więcej, sprawia, że ​​wykazują oni zainteresowanie produktem, a właściciele zasobów mogą jednocześnie w przystępnym języku, w krótkim czasie trwania filmu, przekazać nawet złożone informacje wszystkim zainteresowanym użytkownikom.

Obecnie Toonly wideo jest jednym z najbardziej oryginalnych i atrakcyjnych rodzajem treści medialnych z punktu widzenia użytkowników.

doodle video

Doodle (doodle wideo)

Doodle (doodle wideo) to animowane wideo i fabuła, w której ręka twórcy jest widoczna w kadrze, a historia pojawia się stopniowo, tworząc opis firmy lub produktu, udzielając odpowiedzi na pytania, a także przedstawiając historię na kilku zdjęciach. Doodle wideo towarzyszą lektury i muzyka w tle. 

Infografiki wideo

Infografiki wideo

Infografiki wideo pozwalają na wizualizację bardziej konkretnych obiektów, parametrów produktu w porównaniu z podobnymi lub konkurencyjnymi modelami, uporządkowanie danych w postaci tabel, wykresów i innych jasno skonstruowanych elementów. Co więcej, infografiki wideo świetnie sprawdzają się we wszystkich typach witryn internetowych i platform reklamowych.

Tworzenie filmów animowanych na zamówienie

W zależności od specyfiki produktów lub usług konieczne jest wybranie formy treści wideo, w której informacje będą prezentowane konsumentowi w jak najbardziej rzetelny i zrozumiały sposób. Tworzenie filmów dla stron internetowych i sieci społecznościowych to świetny sposób na promowanie produktów i usług w Internecie.

Powyższe metody pozwolą zrobić to w sposób najbardziej efektywny, a nasi wykwalifikowani specjaliści z kodim.pl pomogą Ci opracować i stworzyć animacje wideo w całości zgodne z Twoimi wymaganiami.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>