Menu Zamknij
Projektowanie UX/UI

Projektowanie UI/UX

Projektowanie UX/UI jest złożonym etapem pracy nad tworzeniem strony internetowej i implikuje spójną procedurę pracy nad tym, aby użytkownik mógł uzyskać jak najbardziej efektywny wynik odwiedzania strony internetowej. Zadaniem tego typu projektowania interfejsu użytkownika jest również zachęcenie użytkownika do zakończenia wizyty na stronie konkretnym działaniem, na przykład zakupem produktu lub usługi, rejestracji się na stronie itp.

PROJEKTOWANIE UI/UX

od 650 zł

Zamówić
Projektowanie UI/UX pod klucz

Projektowaniem UI/UX tworzy środowisko do interakcji pomiędzy witryną a użytkownikiem

Takie projektowanie interfejsu użytkownika jest trudnym i złożonym zadaniem, prawie kompleksowym badaniem całej sieci wewnętrznej oraz struktury już funkcjonującego portalu, który wymaga usprawnienia i zwiększenia jego efektywności. Z pomocą naszych specjalistów klienci mogą wdrożyć wysokiej jakości projektowanie UX/UI, a także znacząco ulepszyć wszystkie elementy witryny. Z tego wynika, że projektowanie interfejsu użytkownika ostatecznie wpływa na zwiększony zysk uzyskiwany dla właścicieli zasobów.

Różnice między projektowaniem UX a UI

Projektanci UI i UX pracują nad tym samym produktem, jednak z różnych perspektyw. Projektant UX skupia się na tym, jak dany produkt funkcjonuje i w jaki sposób współdziała z użytkownikiem, podczas gdy projektant UI jest odpowiedzialny za to, jak produkt wygląda, bez zajmowania się stroną techniczną.

Różnice między projektowaniem UX a UI

Projektowanie UX

Projektowanie UX – projektowanie interfejsu użytkownika zorientowane na jego zainteresowania (User Experience). Termin odnosi się do doświadczenia użytkownika podczas odwiedzania zasobu internetowego lub usługi. Głównym zadaniem projektanta UX jest upewnienie się, że odwiedzający stronę łatwo i szybko dotrze do celu, na przykład znajdzie informacje lub produkt, po który przyszedł do witryny.

Projektowanie UX przewiduje tworzenie projektu, który odpowiada za funkcjonalność Twojego produktu, uczucia i emocje, jakie pojawią się u użytkowników odwiedzających stronę. Im prostszy jest interfejs strony internetowej, tym łatwiej jest konsumentowi końcowemu osiągnąć swój cel i podjąć określone działanie.

Projektowanie UX

Projektowanie UI

UI – interfejs użytkownika (User Interface). Jest to praca nad graficzną prezentacją interfejsu. Termin ten określa zewnętrzne cechy zasobu: użyte kolory, ilustracje graficzne, układ menu, przyciski, czcionki i bloki tekstowe.

Projektowanie UI/UX pod klucz

Projektowanie UI/UX bezpośrednio decyduje o poprawności zrealizowania procedury projektowania.

W celu projektowania interfejsu użytkownika specjaliści rozważają i tworzą atrakcyjne grafiki, dostępne ustrukturyzowane treści, rozpatrują funkcjonalne bloki witryny, które pozwalają szybko przechodzić z jednej sekcji do drugiej, uzyskiwać odpowiedzi na pytania, a także szybko i wygodnie podejmować działania. Wysokiej jakości, dobrze wykonany projekt UX / UI odpowiada za strukturę serwisu, jego opracowanie i wykonanie jako całość.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>