Menu Zamknij
Formularz subskrypcji dla strony

Formularz subskrypcji dla strony

Formularz subskrypcji na stronie pozwala potencjalnym klientom jako pierwszym otrzymywać aktualne wiadomości, a Ty w ten sposób otrzymujesz bazę do pozyskiwania lojalnych użytkowników.

FORMULARZ SUBSKRYPCJI

od 350 zł

Zamówić
Formularz subskrypcji dla strony

Formularz subskrypcji wiadomości ze strony internetowej i sieci społecznościowych

Moduł subskrypcji na stronie pozwala sprawniej i szybciej nawiązać współpracę i interakcję z klientem. Jednocześnie konieczne jest doprowadzenie klienta do możliwości zapisania się na subskrypcję z wykorzystaniem profilu na FB lub Instagramie i dyskretne zaproponowanie zapisania się na newsletter lub do powiadomień o rabatach, nowościach, jak i specjalnych ofertach cenowych.

Jeśli klient uważa za konieczne wykupienie takiej subskrypcji, mówi to już o znacznej wydajności funkcjonowania całej strony internetowej. Dla wygody odwiedzających blok subskrypcji powinien być dosyć prosty, ergonomiczny, zawierający minimum pól. Z kolei dostęp do niego powinien być szybki i wygodny.

Do opracowania formularza subskrypcji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, ponieważ dla każdej strony należy dobrać go indywidualnie.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>