Menu Zamknij
Podkłady głosowe

Podkłady głosowe i nagrywanie wideo

Lektor jest niezbędny w przypadkach, gdy trzeba dodatkowo opowiedzieć o właściwościach produktu lub usługi, a przy pomocy materiału audio można to uczynić szybciej i w sposób bardziej wyraźny. Wraz z wcześniej przygotowanymi klipami wideo za pomocą głosu tworzony jest pełnoprawny niewielki kompleks informacji, który może wpłynąć na decyzję konsumenta o zamówieniu produktu lub skorzystaniu z usługi.

Podkłady głosowe

od 250 zł

Zamówić
nagrywania wideo

Tworzenie podkładów głosowych dla wideo

Tworzenie podkładów głosowych odnosi się do jednego z etapów tworzenia złożonych kompleksowych treści medialnych dla stron. Dlatego też, aby stworzyć prawidłowy podkład głosowy do nagranego wideo, najbardziej opłacalnym działaniem jest skontaktowanie się z doświadczonymi specjalistami z danej branży.

Prace nad tworzeniem podkładów głosowych i ich połączeniem z wideo są wykonywane ściśle indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki danej strony i życzeń klienta.

Tworzenie odpowiedniego materiału audio powinno być także dokonywane w zależności od formy nagranego wideo, a także powinny być brane pod uwagę następujące czynniki: długość gotowego produktu i grupa docelowa, do której wideo jest skierowane.

Następnym i najważniejszym krokiem jest podjęcie decyzji o tym, w jakim miejscu będzie umieszczone wideo z podkładem dźwiękowym. Warto to zrobić w taki sposób, by przyciągać uwagę odwiedzających stronę lub sieć społecznościową.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>