Menu Zamknij
Modernizacja stron internetowych

Modernizacja stron internetowych i ich dopracowanie

Modernizacja strony internetowej to zestaw działań mających na celu zwiększenie wydajności i rozszerzenie funkcjonalności Twojej witryny internetowej. Ciągłe ulepszanie stron jest niezbędnym działaniem prowadzącym do ich pomyślnego funkcjonowania. Po pierwsze, bardzo ważne jest, aby pokazać wyszukiwarkom, że Twoja strona jest stale aktualizowana, aby uzyskać lepsze wyniki w wynikach wyszukiwania, a po drugie, istotne jest, aby zadbać o użytkowników, tak by ich pobyt na stronie był wygodny, a przez to również efektywny. Kodim.pl poprzez modernizację stron www pomoże Ci doprowadzić Twoją witrynę do perfekcji, a jednocześnie zwiększyć sprzedaż za jej pośrednictwem.

MODERNIZACJA STRON

od 700 zł

Zamówić
Modernizacja stron internetowych

Modernizacja stron internetowych jako rodzaj redesignu

Modernizacja strony internetowej jest jednym z etapów redesignu i polega na pracy z treścią wizualną, jak i techniczną witryny, która już funkcjonuje.

W procesie modernizacji stron internetowych dopracowywany jest design i projekt strony, wprowadzone zostają zmiany w grafice, treści medialnej i ogólnym wyglądzie strony. Są także sytuacje, kiedy modernizacja strony www dotyczy tylko jej funkcjonalności: w takim przypadku odbywa się opracowanie i wbudowanie nowych modułów, optymalizowana jest struktura strony, analizie ulega wygoda aktywnych przycisków, są dodawane lub usuwane zakładki, strony i bloki treści tekstowej.

Techniczne dopracowanie strony

Techniczne dopracowanie strony jest bardziej obszerne niż modernizacja strony www, dotyczy układu i kodu programowego. Przegląd techniczny obejmuje:

  • Optymalizację kodu programu;
  • Korektę zakładek strony;
  • Wdrożenie lub usunięcie modułów funkcjonalnych;
  • Aktualizację lub dopracowanie CMS;
  • Wdrożenie systemu CMS lub przeniesienie strony na nowy.

Kompleksowe działania specjalistów pozwalają nie tylko poprawić szybkość i wydajność witryny, ale także dodać nowe możliwości dostępne dla użytkowników, a także zrealizować kompleksowe usprawnienie serwisu.

Całkowite dopracowanie strony internetowej

Nasi eksperci przeprowadzają kompleksową rewizję strony niezależnie od poziomu jej złożoności, struktury lub tematyki i dokonują modernizacji stron www. Wszystkie zadania są realizowane w oparciu o indywidualne życzenia klienta w taki sposób, by osiągnąć zamierzony wpływu na grupę docelową i potencjalnych konsumentów w ogóle.

Modernizację stron www wysokiej jakości można zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub pozostawiając zapytanie na naszej stronie.

Wynikiem dopracowania strony przez naszych specjalistów będzie zwiększenie konwersji i ruchu na stronie, polepszenie kontaktu z użytkownikami. Z kolei to wszystko przełoży się na wzrost zysków z funkcjonowania strony.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>