Menu Zamknij
projektowanie stron internetowych

Opracowanie projektu strony internetowej

Opracowanie projektu strony internetowej to trudny i najważniejszy etap tworzenia przyszłego zasobu. Potencjalni klienci odwiedzający Twoją witrynę oceniają przede wszystkim jej projekt i zawartość. Zamówienie projektu strony internetowej w kodim.pl da Ci gwarancję kompleksowej pracy nad wyglądem Twojej strony, jak i interfejsu użytkownika.

Układ
UKŁAD
PROJEKT GRAFICZNY
PROJEKT GRAFICZNY
ADAPTACYJNE PROJEKTOWANIE
ADAPTACYJNE PROJEKTOWANIE
UX/UI DESIGN
PROJEKTOWANIE UI/UX

Projektowanie stron internetowych obejmuje kilka elementów

Układ strony – w trakcie tego procesu ustala się, jak strona będzie wyglądać po uruchomieniu, a także to, czy obrazy, bloki tekstowe, nagłówki, grafika i elementy złożone będą poprawnie wyświetlane. Najpierw w projekcie każdej strony należy określić w jaki sposób i gdzie powinny znajdować się części składowe witryny oraz jak powinny wyglądać po uruchomieniu. Ten etap jest szczególnie ważny, ponieważ bezpośrednio determinuje opracowanie elementów zasobu za pomocą specjalnego kodu programu w wybranym systemie.

Elementy graficzne i banery to funkcjonalne elementy projektu stron, które mają na celu przyciągnięcie jak największej liczby użytkowników. W tym celu mogą być używane pełnowymiarowe reklamy z wykorzystaniem najnowszych możliwości i technologii graficznych, dodawane elementy informacyjne, wstawiane obrazy, opracowywane prezentacje logo, fotografii, obrazów tematycznych i innych elementów. Wybór i rozmieszczenie obiektów odbywa się indywidualnie dla każdego konkretnego zasobu.

Responsywny design – pozwala konsumentom poszerzyć możliwości korzystania z zasobu, otworzyć stronę nie tylko z komputera, ale także z urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów, zamówić produkt lub usługę bez wychodzenia z domu, będąc w pracy lub w podróży, niezależnie od pory dnia i położenia geograficznego. W przeciwieństwie do aplikacji mobilnej, możliwości strony pozostają niezmienione, a witryna otwiera się w całości na każdym urządzeniu obsługującym stabilne połączenie z Internetem.

UX / UI design – powstaje z oczekiwaniem, że każdy klient po przejrzeniu serwisu lub strony podejmie określone działanie, które będzie korzystne dla właściciela zasobu. Może to być rejestracja w serwisie, zamawianie i zakup, subskrybowanie, dystrybucja powiadomień informacyjnych. Mając na uwadze potrzebę motywowania klienta do takiego działania, opracowywany jest projekt strony internetowej, przemyślana treść, struktura, bloki, sposób prezentacji informacji. Подробнее про UX/UI Дизайн.

Projektowanie witryny internetowej rozpoczyna się od wyboru rodzaju i przeznaczenia zasobu

Projekt witryny ma kluczowe znaczenie dla postrzegania przez użytkowników gotowego zasobu internetowego. Po wybraniu typu witryny, określeniu grupy docelowej i opracowaniu pierwotnego układu, nadchodzi czas opracowania projektu witryny.

Dobór grafiki, wizualna prezentacja treści, dystrybucja materiałów w serwisie, możliwość poruszania się po portalu, szybkie odnajdywanie niezbędnych informacji w wizualnej i przystępnej formie – wszystko to zapewniają wykwalifikowani specjaliści w procesie tworzenia projektu serwisu. Opracowanie makiety obejmuje układ strony, responsywny projekt, uruchomienie próbne, weryfikację przez właściciela zasobu.

Przed uruchomieniem strony należy śledzić, jak dobrze ukształtowany jest projekt z punktu widzenia konsumenta, jak wygodne jest korzystanie z zasobu oraz w jaki sposób wpłynie to na liczbę odwiedzających i liczbę zamówień.

Zamówienie projektu strony internetowej w kodim.pl oznacza uzyskanie profesjonalnej pomocy w tworzeniu projektu witryny. Warto też zaznaczyć, że gotowe szablony i typowe rozwiązania nie dają oczekiwanego efektu, dlatego polecamy nie tracić bezcennego czasu i zamówić usługę projektowania stron www u prawdziwych fachowców!

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>