Menu Zamknij
opinii na stronie

Blok opinii dla strony

Blok opinii na stronie to moduł, w którym odwiedzający stronę mogą czytać recenzje innych klientów lub zostawić własną opinię na temat jakości towarów lub usług, co jest niezbędne dla każdej komercyjnej strony sprzedażowej.

BLOK OPINII

od 200 zł

Zamówić
Blok opinii dla strony

Moduł opinii najlepiej jest umieścić w łatwo dostępnym miejscu

Opinia użytkowników na stronie jest tym kryterium, które powinno być brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy organizacji sprzedaży, a specjalny autonomiczny moduł opinii na stronie ma pozwolić na pozostawienie opinii w najwygodniejszej i odpowiednio dobranej wizualnie formie. Jednocześnie bezpośredni odwiedzający powinni natychmiast po wejściu na stronę móc ocenić jakość nabytych towarów lub usług, przechodząc do zakładki „Opinie”.

Dostęp do modułu opinii na stronie powinien być szybki i łatwy, a napisanie recenzji nie powinno wymagać wielu dodatkowych kroków. Jednocześnie właściciel strony powinien mieć możliwość śledzenia napływających informacji zwrotnych i wyciągania odpowiednich wniosków, które będą dotyczyć organizacji pracy jako całości, jak i w określonych odrębnych obszarach.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>