Menu Zamknij
смена интерфейса сайта

Zmiana interfejsu

Zmiana interfejsu strony jest konieczna, gdy jej wydajność jest zauważalnie zmniejsza. Ta usługa jest świetną alternatywą dla zmiany strony internetowej na nową. Najczęściej rozwiązywanym problemem w procesie podejmowania takich prac jest obniżenie zainteresowania użytkowników stroną i spadek liczby dokonywanych za jej pośrednictwem zakupów. Kodim.pl może w krótkim czasie przeprowadzić zmianę wyglądu strony – zgodnie z życzeniami klienta i najnowszymi trendami na rynku projektowania stron www.

ZMIANA INTERFEJSU

od 750 zł

Zamówić
Zmiana strony internetowej na nową
Do
Do
после
Po

Zmiana wyglądu stron to jeden z etapów redesignu strony

W procesie redesignu strony poddawana jest analizie struktura w celu jej ulepszenia pod kątem wygody użytkowania dla odbiorcy. Zmiana wyglądu witryny umożliwia szybkie, wygodne i dokładne wyszukiwanie informacji o produkcie lub usłudze, tym samym zatrzymując klientów na stronie i zachęcając ich do przeglądu większej liczby podstron.

Zmiana interfejsu, jako alternatywa dla zmiany strony internetowej na nową, obejmuje kilka wielokierunkowych aspektów i jest złożonym procesem, którego wyniki są oceniane po szczegółowej analizie efektywności nowych komponentów. Nowy interfejs powinien mieć bezpośredni wpływ na liczbę odwiedzających, potencjalnych i rzeczywistych klientów. Najlepszym rozwiązaniem jest ocena zalet nowego interfejsu bezpośrednio na stronie, np. poprzez zorganizowanie głosowania online w prostej formie, która pozwoli każdemu odwiedzającemu oddać swój głos i wyrobić sobie ogólną obiektywną opinię o wygodzie i możliwościach zaktualizowanego zasobu.

Zmiana strony internetowej na nową nie jest potrzebna – zamów redesign już istniejącej! Nasi wykwalifikowani specjaliści opracowują interfejs uwzględniając specyfikę branży, charakterystykę funkcjonowania konkretnego przedsiębiorstwa, a także potrzeby końcowych odbiorców produktu lub usługi. Nie masz już potrzeby zmieniania strony internetowej na nową – zmiana wyglądu stron pozwala rozwiązywać liczne problemy i osiągać dobre wyników w ich promocji!

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>