Menu Zamknij
redesign strony www

Redesign strony internetowej

W warunkach dynamicznie zmieniającego się rynku konieczne jest ciągłe monitorowanie efektywności funkcjonującej strony internetowej oraz jej okresowy redesign. Profesjonalni projektanci z Kodim.pl przeprojektują Twoją stronę z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Dopracowanie stron
DOPRACOWANIE
Zmianа interfejsu
Zmiana interfejsu
Aktualizacja strony www
AKTUALIZACJA
Optymalizacja SEO
Przygotowanie SEO

Redesign stron www wymaga spójnych kroków

Redesign strony internetowej jest dość skomplikowanym procesem i w celu jego poprawnej realizacji bardziej opłaca się skontaktować z doświadczonymi specjalistami w zakresie projektowania stron internetowych, którzy z pewnością posiadają znajomość sekwencji działań i niezbędnych algorytmów.

Redesign strony internetowej obejmuje następujące działania:

  • Aktualizacja treści, biorąc pod uwagę potrzebę unikatowości, pojemności i informacji bloków tekstowych – wszystkie te prace związane ze zmianą wyglądu strony internetowej, a także inne usługi w zakresie redesignu stron www, są realizowane przez fachowców z firmy Kodim.pl
  • Optymalizacja zewnętrzna, usuwanie niedziałających linków, śledzenie pozycji strony w rankingach wyszukiwarek.
  • Zmiana wyglądu strony internetowej jako całości, w tym komponentu technicznego, interfejsu użytkownika, ogólnej struktury serwisu, a także analiza i dodawanie bloków.
  • Przygotowanie strony internetowej do optymalizacji SEO przewiduje dokonanie zmiany wyglądu strony www w taki sposób, by była ona jak najbardziej wygodna w użytkowaniu dla użytkowników i spełniała ich oczekiwania. W tym celu przeprowadza się analizę żądań użytkowników, optymalizację treści, pracę z rdzeniem semantycznym.

Zmiana wyglądu strony www ma na celu poprawę jej ogólnej wydajności

Prace rozpoczyna się od stworzenia nowego lub zmiany istniejącego logo bądź nazwy marki, ponieważ pod wieloma względami jest to pierwsze kryterium, które przyciąga użytkowników.

Aktualizacja asortymentu na stronach sprzedażowych to kolejna skuteczna strategia, która pozwala na czas uwzględniać zmieniające się potrzeby użytkowników. Okresowa zmiana interfejsu dla głównych stanowisk przyczynia się również do przyciągania bardziej zainteresowanych odbiorców. Wykorzystanie najnowszych innowacji technologicznych pozwala na zmianę wzornictwa, prezentację produktów lub usług w nowy sposób.

Jeśli potrzebujesz redesignu strony www lub rebrandingu strony, konieczna jest praca nad całą jej zawartością.

Redesign strony internetowej i jej późniejsza obsługa

Umiejętnie zrealizowany redesign strony www pozwala na aktywację i wykorzystanie wszystkich funkcji Twojej witryny. Po przeprowadzeniu niezbędnego przeprojektowania strony, logicznym wnioskiem będzie poprawna prezentacja produktu, usługi lub firmy w sieci. W tym celu podejmowane są określone kroki w dziedzinie reklamy, czasami tworzone są osobne strony docelowe, by wzbudzić zainteresowanie użytkowników.

Optymalnym rozwiązaniem jest nie tylko bezpośrednia promocja stron poprzez ich pozycjonowanie, ale także uruchamianie reklamy kontekstowej za sprawą możliwości Google – w przypadku stron sprzedażowych może to mieć znaczący wpływ.

Nasi specjaliści podczas zmiany wyglądu stron www uwzględniają wymagania użytkowników w określonym obszarze, życzenia właścicieli stron, specyfikę pracy z danym produktem, wykorzystują nowoczesne narzędzia marketingowe, jak i kompetentne narzędzia strukturalne.

Zmiana wyglądu stron internetowych o dowolnej złożoności w każdej dziedzinie działalności jest dostępny dla naszych klientów po rozsądnych i przystępnych cenach oraz w krótkim czasie. Po zakończeniu profesjonalnego przeprojektowania możliwe staje się pełne wykorzystanie portalu zgodnie z jego przeznaczeniem, uzyskanie możliwie najwyższych wyników, zwiększenie zysków i perspektywa dalszego pomyślnego rozwoju.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>