Menu Zamknij
создание лендинг пейдж

Tworzenie strony docelowej (landing page)

Strona startowa (landing page) – to jednostronicowa strona, której celem jest maksymalizacja efektywnej sprzedaży konkretnego produktu lub usługi. W Kodim.pl opracujemy dla Ciebie sprzedażową stronę startową o wysokiej konwersji, a także o unikalnym, łatwym do zrozumienia designie.

Strona startowa

od 1750 zł

Zamówić
создание лендинга в Польше

Strona docelowa może być również stroną sprzedażową

Za pomocą strony docelowej możesz nawiązać bardziej efektywną interakcję z potencjalnymi klientami niż za pośrednictwem zwykłej witryny internetowej. Tworzenie landing page odbywa się w taki sposób, aby maksymalnie ukierunkować i wyraźnie zmotywować klienta do określonej, wcześniej wybranej akcji. Więcej o tworzeniu strony docelowej możesz dowiedzieć się tutaj. узнать подробнее тут.

Landing page może zawierać ofertę różnych działań: zamówienie produktu lub zakup usługi, rejestrację w serwisie, zapis do newslettera itp. W zależności od przeznaczenia, układ landing page zostaje rzelelnie opracowywany przez specjalistów kodim.pl w taki sposób, by był zgodny z oczekiwaniami zarówno właściciela strony, jak i jej klientów.

Tworzenie strony docelowej

Tworzenie strony docelowej wysokiej jakości ma ogromne znaczenie. Potrzebne jest jasne zrozumienia celu, na podstawie którego zamierzasz zamówić landing page, a także wiedza odnośnie tego, jakie są końcowe zadania funkcjonowania landing page i na czym należy się skupić.

Jeżeli promowany jest odrębny produkt, wymagana jest dokładna ocena jego specyfiki, zalet z zakupu oraz przydatności dla konsumenta końcowego. Wszystko to należy przedstawić w zwięzłej, zrozumiałej formie.

Jeśli na stronie pokazywana jest praca firmy jako całości, na przykład świadczenie usług transportu ładunków, konieczne jest opisanie zalet interakcji z klientami i ich możliwości, niskich cen, zasięgu terytoriów transportowych.

Na stronie docelowej dla wygody odwiedzających zalecamy umieszczenie modułu opinii lub czatu online.

Tworzenie strony docelowej w Polsce

Dzięki dobrze stworzonej stronie docelowej możesz skutecznie kontrolować zainteresowanie użytkowników i przyciągać nowych klientów, motywować konsumentów podążania we właściwym kierunku, zachęcać ich do podjęcia określonych działań, zamówienia lub zakupu. Specjaliści naszej firmy opracują dla Ciebie landing page, której zadaniem będzie sprzedaż.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>