Menu Zamknij
Wycieczka 3D na stronę

Wirtualne spacery 3D dla strony

Wirtualny spacer 3D to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych sposobów na prezentację Twojej firmy.

WIRTUALNY SPACER 3D

от 850 zł

Zamówić
Виртуальный тур

Wirtualny spacer 3D

Wirtualne spacery 3D to wizualny sposób pokazania właściwości, cech i wyglądu różnych obiektów. Modelowanie 3D ma na celu oferowanie użytkownikowi możliwości zobaczenia na żywo tego, jak będzie wyglądał np. wybudowany dom, zaprojektowany teren zielony, umeblowane wnętrze lub okno panoramiczne po zamontowaniu.

Taki spacer pozwala każdemu użytkownikowi dokładniej zapoznać się z prezentowanym obiektem/przedmiotem, poczuć iluzję obecności w danym miejscu, a także szybko i w pełni docenić wszystkie korzyści płynące z bycia konsumentem. Wirtualne spacery stają się coraz bardziej popularne jako oryginalny sposób na prezentację reklam na stronach internetowych.

Do stworzenia wirtualnego spaceru 3D niezbędna jest fachowa pomoc specjalistów kodim.pl, którzy się tym zajmują, gdyż dla każdego obiektu praca wykonywana jest indywidualnie z wykorzystaniem sprzętu fotograficznego.

Gotowy film wirtualnego spaceru 3D przedstawia widzowi panoramiczny obraz z możliwością pełnej percepcji, a praca naszych doświadczonych pracowników może bezpośrednio wpłynąć na motywację potencjalnego klienta do podjęcia określonej czynności lub złożenia zamówienia.

Obecnie tworzenie wirtualnych spacerów 3D wydaje się jednym ze sposobów na odpowiednie zmotywowania potencjalnego klienta poprzez wizualne przedstawienie informacji na temat reklamowanego obiektu w przystępnej i zrozumiałej formie z wykorzystaniem dostępnych możliwości technicznych.

Napisz do nas

Odpowiedzimy z przyjemnością

>